(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Stół 6-osobowy x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Sofa narożna x 1, Fotel u (Nr 7967306)

 Kartony 31–50, Stół 6-osobowy x 1, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 2, Sofa narożna x 1, Fotel u
Sztuk
Kartony
31-50
Stół 6-osobowy
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Sofa narożna
1
Fotel uszak
3
Łóżko podwójne z materacem
1
Szafka nocna
2
Biurko małe
1
Komoda duża
1
Łóżeczko dla niemowląt
1
Rower
1
Krzesło do jadalni
3
Fotel bujany
1
Fotel ogrodowy typu jajko
1
Lampa podłogowa
1
Krzesło ogrodowe
2
Komoda średnia
1
Szacunkowa łączna waga
1330 kg
Dystans
1039 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Flevoland, Lelystad

30 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Ozorków

Od 1 wrz 2021 do 2 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.