(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Stół dębowy x 1, Materac podwójny x 1 (Nr 7959538)

 Kartony 31–50, Stół dębowy x 1, Materac podwójny x 1
Sztuk
Kartony
31-50
Stół dębowy
1
Materac podwójny
1
Szacunkowa łączna waga
830 kg
Dystans
4 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 24 sie 2021 do 25 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Wojtkowizna

Od 24 sie 2021 do 25 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.