(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Szafka nocna x 1, Rower x 2 (Nr 8036732)

 Kartony 31–50, Szafka nocna x 1, Rower x 2
Sztuk
Kartony
31-50
Szafka nocna
1
Rower
2
Szacunkowa łączna waga
805 kg
Dystans
70 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 wrz 2021 do 22 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gulczewo

22 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.