(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 31–50, Szafka RTV x 1, regał na książki x 1, Komoda duża x 1, Kredens x 1 (Nr 7601113)

Sztuk
Kartony
31-50
Szafka RTV
1
regał na książki
1
Komoda duża
1
Kredens
1
Szacunkowa łączna waga
935 kg
Dystans
1884 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Gloucestershire, Cheltenham

Od 27 mar 2021 do 31 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zbylitowska Góra

Od 29 mar 2021 do 10 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.