Kartony 51–70, Fotel x 1, Szafa dwudrzwiowa x 3, Łóżko x 1, Biurko małe x 1, Krzesło obrotowe x 1, (Nr 7679786)

 Kartony 51–70, Fotel x 1, Szafa dwudrzwiowa x 3, Łóżko x 1, Biurko małe x 1, Krzesło obrotowe x 1,
Sztuk
Kartony
51-70
Fotel
1
Szafa dwudrzwiowa
3
Łóżko
1
Biurko małe
1
Krzesło obrotowe
1
lozka pietrowe
1
Rower
1
Rower dziecięcy
2
Fotel bujany
1
Ławka ogrodowa
1
Szacunkowa łączna waga
1525 kg
Dystans
1633 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

17 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 lip 2021 do 19 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.