(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Kartony x 1 (Nr 7463868)

 Kartony 51–70, Kartony x 1
Sztuk
Kartony
51-70
Kartony
1
Szacunkowa łączna waga
2050 kg
Dystans
807 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Hofheim Am Taunus

Od 13 lut 2021 do 20 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.