Kartony 51–70, Komoda średnia x 3, Sofa trzyosobowa x 1, Łóżko o dużych rozmiarach z materacem x 1, (Nr 7405507)

 Kartony 51–70, Komoda średnia x 3, Sofa trzyosobowa x 1, Łóżko o dużych rozmiarach z materacem x 1,
Sztuk
Kartony
51-70
Komoda średnia
3
Sofa trzyosobowa
1
Łóżko o dużych rozmiarach z materacem
1
Materac pojedynczy
1
Rower stacjonarny
3
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Fotel
2
Szacunkowa łączna waga
1685 kg
Dystans
1898 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bridgwater

Od 30 lis 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Stary Wiśnicz

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.