Kartony 51–70, Materac podwójny x 1, Materac pojedynczy x 1 (Nr 7544786)

 Kartony 51–70, Materac podwójny x 1, Materac pojedynczy x 1
Sztuk
Kartony
51-70
Materac podwójny
1
Materac pojedynczy
1
Szacunkowa łączna waga
1085 kg
Dystans
4843 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

8 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Granadilla De Abona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego mienia.