Kartony 51–70, Pudełko z ubraniami x 40 (Nr 7597197)

 Kartony 51–70, Pudełko z ubraniami x 40
Sztuk
Kartony
51-70
Pudełko z ubraniami
40
Szacunkowa łączna waga
1450 kg
Dystans
2025 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Worcestershire, Worcester

Od 21 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.