(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Rower x 1, Kwiat w donicy x 3, Stolik ogrodowy x 1 (Nr 7594458)

 Kartony 51–70, Rower x 1, Kwiat w donicy x 3, Stolik ogrodowy x 1
Sztuk
Kartony
51-70
Rower
1
Kwiat w donicy
3
Stolik ogrodowy
1
Szacunkowa łączna waga
1115 kg
Dystans
318 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

29 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

30 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego dobytku.