Kartony 51–70, Stół x 2, Krzesło do jadalni x 5, Biurko małe x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Komoda śre (Nr 7648842)

 Kartony 51–70, Stół x 2, Krzesło do jadalni x 5, Biurko małe x 1, Szafa dwudrzwiowa x 1, Komoda śre
Sztuk
Kartony
51-70
Stół
2
Krzesło do jadalni
5
Biurko małe
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Komoda średnia
3
Regał
1
Rama łóżka
1
Lodówka
1
Stolik nocny
3
Deska do prasowania
1
Rower dziecięcy
3
Telewizor średni(od 30 "do 40")
2
Szacunkowa łączna waga
1595 kg
Dystans
754 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Bergheim

8 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.