(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Lodówka z zamrażarką x 1, Piekarnik x 1, Pral (Nr 7949998)

Sztuk
Kartony
51-70
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Lodówka z zamrażarką
1
Piekarnik
1
Pralko-suszarka
1
Szacunkowa łączna waga
1236 kg
Dystans
1715 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Maidstone

Od 14 sie 2021 do 22 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Michałki

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.