(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Sofa narożna x 1, Komoda średnia x 1, Łóżko x (Nr 7539717)

Sztuk
Kartony
51-70
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Sofa narożna
1
Komoda średnia
1
Łóżko
1
Krzesełko do karmienia
1
Łóżko dzieciece
1
Szafa dziecięca
1
Domek dla lalek
1
Krzesło do jadalni
4
Szacunkowa łączna waga
1370 kg
Dystans
1078 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Od 11 mar 2021 do 12 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 13 mar 2021 do 14 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.