(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 51–70, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4, Fo (Nr 7999888)

 Kartony 51–70, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Stół kuchenny x 1, Krzesło do jadalni x 4, Fo
Sztuk
Kartony
51-70
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Stół kuchenny
1
Krzesło do jadalni
4
Fotel
2
Rower
2
Robot kuchenny
10
Szacunkowa łączna waga
1290 kg
Dystans
1679 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Nowa Wieś

Od 1 wrz 2021 do 10 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Reading, Reading

Od 6 wrz 2021 do 15 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.