Kartony 6–10 (Nr 7671177)

 Kartony 6–10
Sztuk
Kartony
6-10
Szacunkowa łączna waga
150 kg
Dystans
2749 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Cypr, Dystrykt Nikozja, Nikozja

6 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.