(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, barek Ikea łazienkowy x 1, kwiaty / spakowane razem x 5, krzesło barowe / stojak x (Nr 7366882)

 Kartony 6–10, barek Ikea łazienkowy  x 1, kwiaty / spakowane razem x 5, krzesło barowe / stojak   x
Sztuk
Kartony
6-10
barek Ikea łazienkowy
1
kwiaty / spakowane razem
5
krzesło barowe / stojak
1
taboret Ikea kosze garderobiane Ikea spakowane wszystko razem
1
Szacunkowa łączna waga
167 kg
Dystans
432 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 lut 2021 do 5 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 lut 2021 do 5 lut 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego majątku.