(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, bieżnia w pudle 31x156x31 x 1, karton ok. 10-50l x 9 (Nr 7958813) Pilne Wyróżnione

Sztuk
Kartony
6-10
bieżnia w pudle 31x156x31
1
karton ok. 10-50l
9
Łączna waga:
200 kg
Dystans
295 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 16 sie 2021 do 20 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Od 16 sie 2021 do 20 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.