(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Fotel x 1, Stolik kawowy x 1, Rower x 1, Trenażer rowerowy x 1, Lampa stołowa x 1 (Nr 8182721)

 Kartony 6–10, Fotel x 1, Stolik kawowy x 1, Rower x 1, Trenażer rowerowy x 1, Lampa stołowa x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Fotel
1
Stolik kawowy
1
Rower
1
Trenażer rowerowy
1
Lampa stołowa
1
Szacunkowa łączna waga
221 kg
Dystans
575 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
5
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 gru 2021 do 5 gru 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 4 gru 2021 do 7 gru 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.