Kartony 6–10, Komoda duża x 1, Szafa jednodrzwiowa x 1 (Nr 7585630)

 Kartony 6–10, Komoda duża x 1, Szafa jednodrzwiowa x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Komoda duża
1
Szafa jednodrzwiowa
1
Szacunkowa łączna waga
235 kg
Dystans
1811 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Berkshire, Newbury

Od 14 cze 2021 do 21 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Garbatka-Letnisko

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.