(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Komoda średnia x 1, Sekretarzyk x 1, Materac podwójny x 1, Ławka drewniana x 1, Lustr (Nr 8114438)

Sztuk
Kartony
6-10
Komoda średnia
1
Sekretarzyk
1
Materac podwójny
1
Ławka drewniana
1
Lustro stojące
4
Stół
1
Szafka nocna
1
Krzesło do jadalni
5
Wieża stereo z głośnikami
1
Stolik barowy
1
Łączna waga:
250 kg
Dystans
312 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 30 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 paź 2021 do 31 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego dobytku.