(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Kwiat w donicy x 4, Donica ceramiczna duża x 1 (Nr 7993340)

 Kartony 6–10, Kwiat w donicy x 4, Donica ceramiczna duża x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Kwiat w donicy
4
Donica ceramiczna duża
1
Łączna waga:
150 kg
Dystans
480 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 29 sie 2021 do 30 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lubartów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.