(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Lustro stojące x 1, Rama lozka x 1 (Nr 8054512)

 Kartony 6–10, Lustro stojące x 1, Rama lozka x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Lustro stojące
1
Rama lozka
1
Łączna waga:
100 kg
Dystans
91 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Modlniczka

Od 21 paź 2021 do 24 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Od 21 paź 2021 do 24 paź 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.