Kartony 6–10, Manekin x 1, Proszę zignorować 2 fotele z IKEA i krzesło biurowe. x 1 (Nr 8030866)

Sztuk
Kartony
6-10
Manekin
1
Proszę zignorować 2 fotele z IKEA i krzesło biurowe.
1
Szacunkowa łączna waga
155 kg
Dystans
1872 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Stevenage

9 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

11 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.