(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Materac pojedynczy x 1, Monitor x 2, Szafka biurowa x 4, Zestaw kolumn x 4, Pianino e (Nr 7997095)

 Kartony 6–10, Materac pojedynczy x 1, Monitor x 2, Szafka biurowa x 4, Zestaw kolumn x 4, Pianino e
Sztuk
Kartony
6-10
Materac pojedynczy
1
Monitor
2
Szafka biurowa
4
Zestaw kolumn
4
Pianino elektryczne
1
Opona samochodowa
4
Felga samochodowa
4
Drabina
1
Torba duża
2
Drapak dla kota
2
Szacunkowa łączna waga
503 kg
Dystans
1441 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Norwegia, Hedmark, Hamar

Od 20 wrz 2021 do 26 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 20 wrz 2021 do 3 paź 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.