(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Materac pojedynczy x 2, Rama łóżka x 1, Opona samochodowa x 4 (Nr 8015758)

 Kartony 6–10, Materac pojedynczy x 2, Rama łóżka x 1, Opona samochodowa x 4
Sztuk
Kartony
6-10
Materac pojedynczy
2
Rama łóżka
1
Opona samochodowa
4
Szacunkowa łączna waga
240 kg
Dystans
1354 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Słowenia, Upravna Enota Logatec, Logatec

Od 8 wrz 2021 do 12 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Od 9 wrz 2021 do 14 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.