(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, meble,lodowka,zmywara x 10 (Nr 7989070)

 Kartony 6–10, meble,lodowka,zmywara x 10
Sztuk
Kartony
6-10
meble,lodowka,zmywara
10
Łączna waga:
1 kg
Dystans
970 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Borbeck

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Trzebciny

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.