(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Meble rozkrecone. x 3 (Nr 6931838)

Sztuk
Kartony
6-10
Meble rozkrecone.
3
Szacunkowa łączna waga
600 kg
Dystans
1326 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

Od 1 gru 2020 do 8 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gardzko

Od 1 gru 2020 do 8 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.