Kartony 6–10, Monitor x 1, Biurko duże x 1, Krzesło gamingowe x 2, Kuchenka mikrofalowa x 1, małe t (Nr 7983746)

 Kartony 6–10, Monitor x 1, Biurko duże x 1, Krzesło gamingowe x 2, Kuchenka mikrofalowa x 1, małe t
Sztuk
Kartony
6-10
Monitor
1
Biurko duże
1
Krzesło gamingowe
2
Kuchenka mikrofalowa
1
małe terrarium
2
Wentylator
1
Komputer
1
Szacunkowa łączna waga
276 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 23 maj 2022 do 24 cze 2022

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Connecticut, Manchester

Od 23 maj 2022 do 8 lip 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.