(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Pralka x 1, Zmywarka x 1, Karton duży x 5, Karton średni x 5, Stół x 1 (Nr 7575949)

 Kartony 6–10, Pralka x 1, Zmywarka x 1, Karton duży x 5, Karton średni x 5, Stół x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Pralka
1
Zmywarka
1
Karton duży
5
Karton średni
5
Stół
1
Szacunkowa łączna waga
555 kg
Dystans
980 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Hausach

Od 22 mar 2021 do 5 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Ostrzeszów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego majątku.