(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Pudełka z ubraniami i przyborami kuchennymi x 8 (Nr 7643526)

Sztuk
Kartony
6-10
Pudełka z ubraniami i przyborami kuchennymi
8
Łączna waga:
120 kg
Dystans
518 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Węgry, Közép-Magyarország, Budapest

Od 13 kwi 2021 do 18 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kowala

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego dobytku.