(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Pudełko z ubraniami x 1 (Nr 7351381)

 Kartony 6–10, Pudełko z ubraniami x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Pudełko z ubraniami
1
Szacunkowa łączna waga
160 kg
Dystans
1 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.