(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Regał x 1 (Nr 7517142)

 Kartony 6–10, Regał x 1
Sztuk
Kartony
6-10
Regał
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
1324 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, England, London

Od 1 mar 2021 do 2 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 5 mar 2021 do 7 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.