(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 1, Krzesło biurowe x 1, Biurko stojące - nakładka x 1, Gitara x 1, Ławeczka t (Nr 7680667)

Sztuk
Kartony
6-10
Rower
1
Krzesło biurowe
1
Biurko stojące - nakładka
1
Gitara
1
Ławeczka treningowa z mini sztangą i ciężarami
1
Odkurzacz mały
1
Motocykl Suzuki SV650
1
Deska do prasowania
1
Szacunkowa łączna waga
551 kg
Dystans
1393 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 14 lip 2021 do 27 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 29 lip 2021 do 15 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.