(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 1, Torba x 6, Komoda mała x 1, Mała lodówka x 1, Pudełko plastikowe x 4 (Nr 8260487)

Sztuk
Kartony
6-10
Rower
1
Torba
6
Komoda mała
1
Mała lodówka
1
Pudełko plastikowe
4
Łączna waga:
300 kg
Dystans
578 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Grądzkie Ełckie

Od 5 sty 2022 do 15 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Oświęcim

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.