(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 2, Biurko małe x 1, Krzesło obrotowe x 1 (Nr 8282626)

Sztuk
Kartony
6-10
Rower
2
Biurko małe
1
Krzesło obrotowe
1
Szacunkowa łączna waga
220 kg
Dystans
93 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 13 sty 2022 do 14 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 13 sty 2022 do 16 sty 2022


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.