(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Rower x 7 (Nr 7703361)

Sztuk
Kartony
6-10
Rower
7
Szacunkowa łączna waga
290 kg
Dystans
761 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Schloß Holte-Stukenbrock

Od 6 maj 2021 do 7 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Świeca

Od 7 maj 2021 do 8 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.