Kartony 6–10, Sofa czteroosobowa x 1, Stolik kawowy x 1, Rama łóżka x 1, Materac o dużych rozmiarac (Nr 7029336)

 Kartony 6–10, Sofa czteroosobowa x 1, Stolik kawowy x 1, Rama łóżka x 1, Materac o dużych rozmiarac
Sztuk
Kartony
6-10
Sofa czteroosobowa
1
Stolik kawowy
1
Rama łóżka
1
Materac o dużych rozmiarach
1
Szacunkowa łączna waga
310 kg
Dystans
585 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 1 kwi 2021 do 15 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 15 kwi 2021 do 29 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.