(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Sofa narożna x 1, Trampolina ogrodowa x 1, Łóżko piętrowe x 1, Szafka kuchenna stojąc (Nr 7923418)

Sztuk
Kartony
6-10
Sofa narożna
1
Trampolina ogrodowa
1
Łóżko piętrowe
1
Szafka kuchenna stojąca
3
Opona samochodowa
4
Krzesło biurowe
1
Hulajnoga
1
Dywan
1
Szacunkowa łączna waga
590 kg
Dystans
1218 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Adenau

Od 2 sie 2021 do 7 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Męcina Mała

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.