(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Sofa narożna x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Szafka nocna x 2, Lampa p (Nr 6905069)

 Kartony 6–10, Sofa narożna x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x 1, Szafka nocna x 2, Lampa p
Sztuk
Kartony
6-10
Sofa narożna
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Szafka nocna
2
Lampa podłogowa
2
Szafka RTV
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
450 kg
Dystans
15 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

5 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 5 gru 2020 do 7 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.