(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Stół 4-osobowy x 1, Kufer x 1, Kwiat w donicy x 6, Komputer x 2, Monitor x 2 (Nr 8011222)

 Kartony 6–10, Stół 4-osobowy x 1, Kufer x 1, Kwiat w donicy x 6, Komputer x 2, Monitor x 2
Sztuk
Kartony
6-10
Stół 4-osobowy
1
Kufer
1
Kwiat w donicy
6
Komputer
2
Monitor
2
Szacunkowa łączna waga
290 kg
Dystans
611 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 13 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 16 wrz 2021 do 17 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.