Kartony 6–10, Szafa dwudrzwiowa x 3, Kominek z obudową x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Toaletka x 1, (Nr 7555676)

 Kartony 6–10, Szafa dwudrzwiowa x 3, Kominek z obudową  x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Toaletka x 1,
Sztuk
Kartony
6-10
Szafa dwudrzwiowa
3
Kominek z obudową
1
Szafa trzydrzwiowa
1
Toaletka
1
Fotel
1
Krzesło do biurek dla dzieci
1
Ławka drewniana
1
Komoda mała
2
Łóżko pojedyncze z materacem
1
Materac pojedynczy
3
Dywan
2
Szafeczka szklana
2
Pralka
1
Lodówka
1
Lustro do łazienki
1
Łóżko dla dzieci
1
Szacunkowa łączna waga
937 kg
Dystans
1093 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Duisburg

Od 1 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego mienia.