(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Szafa trzydrzwiowa x 1, Łóżko podwójne z materacem x 1, Szafka nocna x 2, Krzesło do (Nr 7899964)

Sztuk
Kartony
6-10
Szafa trzydrzwiowa
1
Łóżko podwójne z materacem
1
Szafka nocna
2
Krzesło do jadalni
2
kanapa rozkładana
1
Stół 6-osobowy
1
Fotel
3
Krzesło obrotowe
2
Komoda duża
1
Szafka RTV
1
Komoda mała
1
witryna wysoka
1
Pralka
1
meble ogrodowe
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
garderoba - zestaw
2
Łączna waga:
2100 kg
Dystans
955 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Hamm

Od 6 sie 2021 do 7 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Wodzisław Śląski

Od 6 sie 2021 do 10 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.