Kartony 6–10, Szafka lazienkowa 1.5m x 0.5m x 1, Szafka lazienkowa z lustrami 1.5m x 1m x 1, Szafka (Nr 7623397)

 Kartony 6–10, Szafka lazienkowa 1.5m x 0.5m x 1, Szafka lazienkowa z lustrami 1.5m x 1m x 1, Szafka
Sztuk
Kartony
6-10
Szafka lazienkowa 1.5m x 0.5m
1
Szafka lazienkowa z lustrami 1.5m x 1m
1
Szafka lazienkowa 2mx 0.5m
1
Sauna (rozkrecona) o wymiarach 2m x 1m x 0.5m
1
Zestaw do cwiczen (maly atlas)
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1310 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Dębica

Od 15 cze 2021 do 4 lip 2021

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Canton Luxembourg, Luksemburg

Od 15 cze 2021 do 4 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego mienia.