Kartony 6–10, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Komoda średnia x 2, Sofa rozłożona na części z (Nr 7520867)

Sztuk
Kartony
6-10
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Komoda średnia
2
Sofa rozłożona na części z 2x materacami 2m
1
Stolik kawowy
1
Suszarka do ubrań
1
Właściciel z kotem
1
Szacunkowa łączna waga
360 kg
Dystans
1773 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

Od 22 lis 2021 do 29 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

Od 22 lis 2021 do 30 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego dobytku.