(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Terrarium x 2 (Nr 7996547)

 Kartony 6–10, Terrarium  x 2
Sztuk
Kartony
6-10
Terrarium
2
Szacunkowa łączna waga
230 kg
Dystans
598 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 10 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 12 wrz 2021 do 30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.