(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, troche agd x 1 (Nr 7985194)

 Kartony 6–10, troche agd x 1
Sztuk
Kartony
6-10
troche agd
1
Szacunkowa łączna waga
550 kg
Dystans
646 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

20 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Oldenburg In Holstein

20 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.