(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Wszystko x 1 (Nr 8073571)

Sztuk
Kartony
6-10
Wszystko
1
Szacunkowa łączna waga
1150 kg
Dystans
199 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Złoty Stok

12 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mysłowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.