(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6–10, Zmywarka x 1, Materac pojedynczy x 2, Lampa podłogowa x 1, Krzesło biurowe x 2, Biurk (Nr 7967939)

 Kartony 6–10, Zmywarka x 1, Materac pojedynczy x 2, Lampa podłogowa x 1, Krzesło biurowe x 2, Biurk
Sztuk
Kartony
6-10
Zmywarka
1
Materac pojedynczy
2
Lampa podłogowa
1
Krzesło biurowe
2
Biurko duże
1
etażerka na książki 80x190 cm
1
stojak na pranie płaski 55x120 cm
2
Szacunkowa łączna waga
317 kg
Dystans
358 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

24 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

24 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego mienia.