(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 6, Walizka duża x 1, Torba x 2 (Nr 7622288)

Sztuk
Kartony
6-10
Torba duża
1
Torba
2
Szacunkowa łączna waga
195 kg
Dystans
1243 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 13 kwi 2021 do 23 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Overijssel, Enschede

Od 15 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.