Kartony 71–100 (Nr 7650462)

 Kartony 71–100
Sztuk
Kartony
71-100
Szacunkowa łączna waga
1500 kg
Dystans
1207 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Hagen

Od 9 lip 2021 do 10 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 10 lip 2021 do 11 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.